Розпорядження про скликання п’ятої  позачергової сесії сільської ради сьомого скликання

Дата: 05.04.2017 17:47

сільського голови

від 05.04.2017 року                                                                            № 123

Про скликання п’ятої  позачергової сесії

сільської ради сьомого скликання

Відповідно  до частини 9 ст.46 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Семенівської сільської ради скликати п’яту позачергову сесію  сільської ради   сьомого  скликання:

I. Скликати та провести п’яту позачергову сесію Семенівської сільської ради сьомого скликання 06 квітня 2017 року.

II. Встановити, що засідання позачергової сесії сільської ради відбудеться о 11 год.00 хв. в приміщенні будинку культури с.Семенівка.

IΙΙ. На розгляд сесії винести наступні питання:

1.Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт глядацької  зали будинку культури в селі Терехове Бердичівського району Житомирської області»

2. Про затвердження проекту «Реконструкція вуличного освітлення

села Дубівка»

3.Про затвердження проекту «Реконструкція вуличного освітлення

села Кикишівка»

4.Про затвердження проекту «Реконструкція вуличного освітлення

села Терехове»

Інформує: Баценюк О.С.

5.Про затвердження проекту «Капітальний ремонт будівлі (термомодернізація) Хажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Житомирської області  за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с.Хажин, вул..Двірська,42»

Інформує: Баценюк О.С.

6. Про співфінансування інвестиційних проектів, які пропонуються на фінансування з  державного фонду регіонального розвитку в 2017 році                                                  Інформує: Баценюк О.С.

7.Про співфінансування інвестиційних проек­тів, які пропонуються на фінансування з  державного фонду регіонального розвитку в 2017 році. Інформує: Баценюк О.С.

8.Про співфінансування інвестиційних проек­тів, які пропонуються на фінансування з  державного фонду регіонального розвитку в 2017 році. Інформує: Баценюк О.С.

9.Про співфінансування інвестиційних проек­тів, які пропонуються на фінансування з  державного фонду регіонального розвитку в 2017 році. Інформує: Баценюк О.С.

10.Про співфінансування закупівлі шкільного  автобуса в 2017 році

Інформує: Баценюк О.С.

11.Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг за  кошти сільського бюджету

Інформує: Баценюк О.С.

12.Про   надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки

Інформує: Мосійчук Н.І.

13.Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних  ділянок  в  натурі ( на  місцевості)

Інформує: Мосійчук Н.І.

14. Про надання   дозволу на внесення змін до «Проекту формування  території  Семенівської сільської ради

Інформує: Мосійчук Н.І.

ІV.   Секретарю сільської ради оповістити депутатів про скликання п’ятої позачергової сесії сільської ради.

V. На сесію сільської ради запросити заступників сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, виконуючих обов’язки  старост сіл та спеціаліста з юридичних питань.

VІ.    Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова:                                        Н.В.Семенюк