Увага жителі громади!

Дата: 28.05.2024 09:54

Шановні жителі громади!

У Семенівській громаді триває процес перейменування вулиць та провулків відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Протягом квітня -травня 2024 року проведено засідання робочої групи з перейменування вулиць та іншої топоніміки Семенівської сільської ради на якій розглянуто усі одержані від мешканців пропозиції щодо майбутнього перейменування об’єктів топоніміки відповідно до інформації Українського інституту національної пам’яті.

З одержаних пропозицій для подальшого обговорення були визначені ті назви вулиць та провулків, які віднайшли найбільшу прихильність серед громади.

Пропонуємо ознайомитись із попереднім переліком нового звучання назв вулиць та провулків, що підлягають перейменуванню, та, за бажанням, висловити думку щодо запропонованих назв.

Пропозиції надсилайте на електронну пошту виконавчого комітету 04345463@mail.gov.ua або в письмовому вигляді на адресу: с. Семенівка, вул. Героїв Майдану, 4, 13372  до 28.07.2024 року, вони будуть розглянуті на засіданні робочої групи.

Заздалегідь вдячні за співпрацю!

Узагальнені пропозиції жителів для додаткового обговорення найменування вулиць та провулків сіл Семенівської територіальної громади, які підлягають перейменуванню

Населений пункт

Стара назва вулиці/провулка