Про надання  дозволу на розроблення   проекту землеустрою  щодо відведення   земельних ділянок громадянам

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять перша сесія                                                           VΙI скликання

від 29  жовтня  2019 року                                                        № 705

Відповідно до ст. 26  Закону   України « Про місцеве  самоврядування  в Україні», ст.ст. 8, 19, 22, 25, 50  Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 22, 40, 118, 122 Земельного  кодексу України, розглянувши  заяви  громадян, сільська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Надати  громадянці   Орашкевич  Наталії  Леонідівні  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,5000 га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с.Великі  Низгірці   вул. Північна.

2.  Надати  громадянці   Гуцуляк  Наталії   Юріївні   дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,5000 га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с.Великі  Низгірці   вул. Північна .

3.  Надати  громадянину   Козіку  Юрію Володимировичу  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,5000 га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с.Великі  Низгірці   вул. Північна .

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                                 Н.В.Семенюк