A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та об’єднання земельних  ділянок комунальної власності за межами населених пунктів

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                                    Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять перша   сесія                                                   VΙI скликання

                                                                                                           

від  29  жовтня  2019 року                                                № 709

        

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та обєднання земельних  ділянок комунальної власності за межами населених пунктів

 

               Керуючись  Земельним Кодексом України, Закону України  «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань земельних відносин, будівництва та екології, а також враховуючи інтереси громадян, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

         1.Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності площею: 58,8166га.,  кадастровий номером: 1820880900:16:000:0014, яка знаходиться за межами населеного  пункту с. Нова Олександрівка, Бердичівського району, Житомирської області, Землі запасу (16.00) для подальшої передачі у власність громадянам, учасникам  антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та сімей загиблих з їх числа для ведення особистого селянського господарства. 

            2.Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності, площею: 14,4874га.,  кадастровий номером: 1820887200:03:000:0031, яка знаходиться за межами населеного  пункту с. Хажин, Бердичівського району, Житомирської області, Землі запасу (16.00) для подальшої передачі у власність учасникам  антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та сімей загиблих з їх числа для ведення особистого селянського господарства.        

           3.Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності площею: 8,4058га.,  кадастровий номером: 1820887200:03:000:0029, яка знаходиться за межами населеного  пункту с. Хажин, Бердичівського району, Житомирської області, Землі запасу (16.00) для подальшої передачі у власність учасникам  антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та сімей загиблих з їх числа для ведення особистого селянського господарства.

          4.Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності площею: 1,9983га.,  кадастровий номером: 1820887200:05:000:0004  , яка знаходиться за межами населеного  пункту с. Хажин, Бердичівського району, Житомирської області, Землі запасу (16.00) площами відповідно схеми поділу для подальшої передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства та городництва.

         5.Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності площею: 3.4614 га.,  кадастровий номером: 1820882400:07:000:0864, яка знаходиться за межами населеного  пункту с. Іванківці, Бердичівського району, Житомирської області, Для ведення особистого селянського господарства (01.03) площами по 0,5000га., та 0,4614га., для подальшої передачі у власність учасникам  антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та сімей загиблих з їх числа.        

        6.Надати дозвіл Семенівському сільському голові Семенюк Наталії  Володимирівні, укласти з підрядною організацією договір на виконання робіт з виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та обєднання  земельних  ділянок комунальної власності.

        7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію           сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

 

 

          Сільський голова                                                     Н.В.Семенюк

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь