Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності за межами населених пунктів

ПРОЕКТ     Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять  четверта  сесія                                                   VΙI скликання

від   23 квітня     2019 року                                                              №

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та обєднання земельних  ділянок комунальної власності за межами населених пунктів

Керуючись  Земельним Кодексом України, Закону України  «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань земельних відносин, будівництва та екології, а також враховуючи інтереси громадян, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності, площею 6,0488 га з кадастровим номером: 1820882400:09:000:1086, яка знаходиться за межами населеного  пункту с. Іванківці, Бердичівського району, Житомирської області, Землі запасу (16.00) площами 2,0000 га., та земельну ділянку площею 0,0488 га., для послідуючої передачі у приватну власність  учасникам Антитерористичної операції та Операції обєднаних сил та сімей загиблих з їх числа:

1.1.площею 58,8113га., з кадастровим номером: 1820880900:09:000:0479,    яка знаходиться за межами населеного  пункту с. Великі Низгірці, Бердичівського району, Житомирської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) площами 1,0000 га., та земельну ділянку площею 0,8113га., для послідуючої передачі у приватну власність  учасникам Антитерористичної операції та Операції обєднаних сил та сімей загиблих з їх числа;

1.2.площами:11.9456га. та 28,3063га. відповідно з кадастровими номерами: 1820880900:04:000:0241 та 1820880900:12:000:0567 які знаходиться за межами населеного  пункту с. Великі Низгірці, Бердичівського району, Житомирської області, Землі запасу (16.00) площами відповідно схеми поділу для подальшої передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства та городництва.

1.3. площею 25.2161 га., з кадастровим номером:
1820882400:03:000:0618,    яка знаходиться за межами населеного  пункту с. Семенівка, Бердичівського району, Житомирської області, для ведення особистого селянського господарства (01.03) площами 2,0000 га., та земельну ділянку площею 1,2161га.

2.Надати дозвіл Семенівському сільському голові Семенюк Наталії Володимирівні, укласти з підрядною організацією договір на виконання робіт з виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та обєднання  земельних  ділянок комунальної власності.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію     сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                                     Н.В.Семенюк