Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про погодження відкоригованого переліку об’єктів,  які  фінансуються  в  2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування  інфраструктури  Семенівської сільської ради

Україна

  СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

     БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

                                                    ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

    Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять четверта сесія                                                        VΙI скликання

 

від 17 грудня 2019 року                                                           № 796

 

Про погодження відкоригованого переліку

об’єктів,  які  фінансуються  в  2019 році за рахунок

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

на формування  інфраструктури  Семенівської сільської ради

           

           

            Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення 28 сесії VII скликання № 646 від 12.07.2019 року «Про затвердження проектних заявок»,  лист Міністерства розвитку громад та територій України № 8/19.7/5777-19 від 16.12.2019 та витяг з протоколу № 17 засідання Комісії з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад переліків із проектними заявками на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад від 12.12.2019, сільська рада

                               

ВИРІШИЛА: 

         1. Затвердити остаточну вартість проєкту «Реконструкція вуличного освітлення с. Іванківці по вул. Комунарів, вул. Шевченка, вул. Небесної Сотні, вул. Миру, вул. Гагаріна, вул. Рад, вул. Польова, вул. протоієрея Ігора Поліщука, Бердичівського району, Житомирської області» в сумі 472,148 тис. грн.

         2. Затвердити остаточну вартість проєкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна, Корольова та пров. Корольова в с. Великі Низгірці Бердичівського району, Житомирської області (коригування)» в сумі 1413,166 тис. грн.

         3. Затвердити остаточну вартість проєкту «Капітальний ремонт мереж тепло- та водопостачання Красівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Ц. Л. Посудевського Семенівської сільської ради» в сумі 225,325 тис. грн.

         4. Внести в Перелік об’єктів,  які  фінансуються  в  2019 році за рахунок

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури, проєкт «Закупівля комп’ютерної та комплектувальної техніки (ноутбуки, інтерактивні дошки, проектори) для Хажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області з метою впровадження сучасних інформаційних технологій» на суму 125,161 тис. грн.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

Сільський голова                                             Н.В. Семенюк

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь