Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.03.2017 р. № 73 «Про затвердження Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2017-2020 роки (в новій редакції)»

Україна

  СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

     БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

     Р І Ш Е Н Н Я

 

Дванадцята сесія                                                                          VΙΙ скликання

 

від 23 лютого 2018 року                                                          № 290

 

 

Про внесення змін до рішення сільської

ради від 21.03.2017 р. № 73 «Про затвердження

Програми «Турбота» по поліпшенню соціального

захисту громадян на 2017-2020 роки (в новій редакції)» зі змінами

                                                                                          

         З метою забезпечення жителів  Семенівської сільської ради можливості трансплантології внутрішніх органів та надання допомоги у післяопераційний період, враховуючи рекомендації постійних комісій сільської ради, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до рішення сільської ради від 21.03.2017 р. № 73 «Про затвердження Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2017-2020 роки (в новій редакції)» зі змінами.

 

  1. Доповнити розділ І «Обґрунтування необхідності прийняття Програми» абзацом:

Трансплантація як метод лікування ряду найтяжчих захворювань людини застосовується у разі, коли усунення небезпеки для життя або відновлення здоров’я реципієнта іншими методами лікування неможливе. Щорічна потреба в трансплантації органів становить в Україні при захворюваннях нирок 2000 осіб, печінки - 1500 і серця - 1000 осіб, а у хворих на цукровий діабет - 2000 осіб.

Усі хворі, які перенесли трансплантацію органів потребують пожиттєвого прийому препаратів, які запобігають відторгненню органів, тобто імунодепресантів. Зазначене лікування є дороговартісним.

Необхідність даної Програми зумовлена  критичною ситуацією, яка складається на протязі багатьох років через недостатність фінансування з державного бюджету заходів із забезпечення лікарськими препаратами пацієнтів з пересадженими органами.

Після перенесених операцій з трансплантації органів пацієнти повинні пожиттєво отримувати препарати-імуносупресори для запобігання відторгнення пересаджених органів. Ці препарати хворі отримують за кошти державного та місцевого бюджетів. На сьогодні в громаді склалась критична ситуація із забезпеченням пацієнта імунодепресантами.

 

  1. Доповнити розділ ІІ «Визначення мети Програми» абзацом:
Також, метою даної  Програми є створення умов для жителів Семенівської сільської ради для отримання спеціалізованої медичної допомоги хворим, що потребують проведення операцій з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів, продовженні  строку  життя  людини  без  втрати  працездатності  і зниження рівня смертності шляхом  широкого  впровадження  новітніх медичних технологій. 

 

  1. Доповнити розділ ІІІ «ОБГРУНТУВАННЯ ШЛЯХІВ ТА ЗАСОБІВ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ» реченням:
Крім того, необхідно зазначити, що на сьогодні  рівень  фінансового  забезпечення державних  та комунальних  закладів  охорони  здоров'я  і   державних наукових установ,   які  мають  право  провадити  діяльність,  пов'язану з трансплантацією органів та інших анатомічних матеріалів, становить 5-10   відсотків   потреби.   При   цьому  збільшується  кількість 

пацієнтів,  які потребують проведення операцій  з  трансплантації, 

зростають  витрати  держави  з  лікування  хворих за кордоном,  де 

вартість подібних операцій вища у 5-10 разів,  підвищується рівень 

інвалідності та смертності. 
Виконання Програми дасть змогу підвищити можливість трансплантології для жителів сільської ради та забезпечити післяопераційне відновлення хворого після проведеної трансплантології.

 
  1. В додатку № 1.1 «Положення про надання одноразової адресної грошової допомоги малозабезпеченим громадянам сіл Семенівської сільської ради (за зверненням)» до «Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2017-2020 роки» п. 2.1, п. 2.3, п. 3.2 викласти в новій редакції:

     «2.1. Заяви громадян щодо надання одноразової адресної грошової допомоги та документи, які підтверджують рівень матеріального стану заявника і членів його сім’ї, надходять до сільського голови, в послідуючому – до виконкому для прийняття відповідного рішення.»

 « 2.3. На підставі поданих документів приймається  рішення виконавчим комітетом з подальшим затвердженням на сесії сільської ради, що є підставою для виплати адресної грошової допомоги малозабезпеченим громадянам Семенівської сільської ради».

      «3.2. Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування на картку заявника у відповідній установі банку чи грошовим переказом у відділенні ПАТ «Укрпошта» суми допомоги».

 

  1. В додатку № 1.2 «Положення про надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які потрапили в тривалу екстремальну ситуацію» до «Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2017-2020 роки» п. 7 та п. 8 викласти в новій редакції:

«п. 7.  На підставі поданих документів приймається  рішення виконавчим комітетом з подальшим затвердженням на сесії сільської ради, що є підставою для виплати одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які потрапили в тривалу екстремальну ситуацію».

«п. 8. Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування на картку заявника у відповідній установі банку чи грошовим переказом у відділенні ПАТ «Укрпошта» суми допомоги».

 

  1. Доповнити «Програму «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2017-2020 роки (в новій редакції)» додатком № 1.5 «Порядок надання адресної грошової допомоги жителям Семенівської сільської ради, які потребують трансплантації, та відновлення в післяопераційний період», що додається.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

Сільський голова                                                               Н.В. Семенюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                Додаток  1.5

                                                                        до  рішення сесії сільської ради     

                                                                                        від  23.02.2018р.  № 290

 

Порядок надання адресної грошової допомоги жителям Семенівської сільської ради, які потребують трансплантації, та відновлення в післяопераційний період

 

 1. Загальні положення

1.1. Адресна грошова допомога громадянам об’єднаної територіальної громади, які потребують трансплантації, та відновлення в післяопераційний період надається в межах витрат, передбачених на ці цілі кошторисом   Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2017-2020 роки.

1.2. Адресна грошова допомога надається громадянам – членам територіальної громади  (які мешкають та зареєстровані на території громади), які потребують трансплантації, та відновлення в післяопераційний період, рішенням сільської ради.

1.3. Підставою для розгляду питання щодо надання адресної допом

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь