Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації   земельної ділянки та реєстрації права комунальної власності

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять перша сесія                                                          VΙI скликання

від  29 жовтня 2019 року                                                      № 726

Про затвердження технічної документації

із землеустрою  щодо інвентаризації   земельної

ділянки та реєстрації права комунальної власності

Відповідно  до  ст.ст. 26, 33  Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.ст. 8, 19, 25, 57 Закону України «Про  землеустрій», ст. ст.12, 116, 118, 122 Земельного  кодексу  України та технічну документацію щодо інвентаризації земельної ділянки  яка обґрунтовує розмір та площу земельної ділянки, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити технічну  документацію  із  землеустрою  щодо  інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,7950 га., кадастровий номер: 1820882402:01:005:0074 яка розташована  за адресою:

с. Семенівка, вул. Героїв Майдану,8, Бердичівського району, Житомирської області .

1.1. Зареєструвати право комунальної власності за Семенівською     сільською радою на земельну ділянку загальною площею 0,7950га., для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування кадастровий номер 1820882402:01:005:0074 яка розташована за адресою: с. Семенівка , вул. Героїв Майдану, 8 , Бердичівського району, Житомирської області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                       Н.В.Семенюк