Увага! Окроплення полів!

До уваги жителів громади!     В ніч з 22.06.2023 на 23.06.2023 року ПП "Климчук" буде здійснювати окроплення полів з Ріпаком. Прохання до жителів, які тримають пасіки у прилеглих селах : Іванківці,Семенівка,Хажин,Садки,В.Гадомці бути обережними та тримати вулики зачиненими.

19:24 21.06.2023

Праця неповнолітніх

Праця неповнолітніх  Загальні умови Усі особи молодші вісімнадцяти років приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду; надалі, до досягнення 21 року, вони щороку підлягають обов'язковому медичному оглядові (ст. 191 КЗпП). На кожному підприємстві, в установі, організації ведеться спеціальний облік працівників, які не досягли вісімнадцяти років, з зазначенням дати їх народження (ст. 189 КЗпП).

13:31 08.06.2023