Заможна громада — вчасно сплачені податки!

Податок на доходи фізичнихосіб (ПДФО) належить до основнихбюджетоутворюючихджерелнадходжень у структурідоходівсільського бюджету. В ціломуйогочастка становить 57% відзагальногообсягудоходів, без урахуваннятрансфертів.Саме від рівня надходження зазначеного податкузалежить стан сільського бюджету, соціально – культурнийрозвитокгромади та добробут самих громадян.

09:12 23.03.2018

Рейтинг громад

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні за підсумками 2017 року провели аналіз і склали оцінку фінансової спроможності 366-ти об’єднаних територіальних громад України. Оцінку фінансової спроможності об’єднаних територіальних громад проведено у розрізі 4-х показників, які найкраще характеризують фінансові аспекти діяльності об’єднаних територіальних громад:

19:07 02.03.2018