Розпорядження сільського голови про завершення опалювального сезону 2017-2018 року в Семенівській сільській раді

Дата: 10.04.2018 08:58

сільського голови

від 04.04.2018 р.                                                                                 № 51-о

Про завершення опалювального сезону 2017-2018 року                                          в Семенівській сільській раді

Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до пункту 3 статті 16 Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до «Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації від 02.04.2018р. №1883/47/2-18 у зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря

1. Відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради            ( Колесник Л.М.), КУ «ЦПМСД » Семенівської сільської ради (Глушкова С.І.), в.о. старост старостинських округів  Семенівської сільської ради (Білик А.А., Юзефович В.Н., Ващенко М.М., Апатов І.А.), завідувачу господарством (відповідальний за газове господарство ) (Шеретун М.М.):

1.1.Закінчити опалювальний сезон 2017-2018 років  15 квітня 2018 року

1.2. У разі якщо до 15 квітня 2018 протягом трьох діб (за даними гідрометцентру) середньодобова температура зовнішнього повітря становитиме вище восьми градусів тепла керівник бюджетної установи самостійно приймає рішення  про закінчення опалювального сезону.

1.3. Якщо після закінчення опалювального сезону середньодобова температура зовнішнього повітря протягом двох діб становитиме вісім та нище  градусів тепла керівник бюджетної установи самостійно приймає рішення  про поновлення та закінчення опалювального сезону.

2. Вжити заходів щодо погашення заборгованості за спожиті енергоносії.

3. Заключити договори з підприємствами, які мають відповідні ліцензії на проведення ремонтних робіт в котельнях для підготовки їх до опалювального сезону 2018 – 2019 року.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                    Н.В.Семенюк