Проведення хімічної обробки посівів засобами захисту рослин на тереторії с.Семенівка та с.Іванківці

Дата: 22.05.2017 10:35

УВАГА!

ТОВ "Агро- сем 3" с.Семенівка,Бердичівського району,Житомирської області,повідомляє Вас про те,що в період з 22.05.2017 р. по 28.05.2017 р. підпроиємство буде проводити хімічну обробку посівів засобами захисту рослин на тереторії с.Семенівка та с.Іванківці. Просимо Вас прийняти міри задля збереження Пасік та домашніх тварин на прилеглих територіях.

В.О.Директора

ТОВ "Агро-сем 3"             Г.І.Кузьміна