Дата: 05.05.2017 11:04

Бердичівський ОМВК запрошує на військову службу за контрактом

Бердичівський ОМВК, проводить відбір громадян України на військову службу за контрактом на посади солдатів, сержантів і старшин до військових частин м. Бердичева. На військову службу за контрактом приймаються « громадяни призовного віку, які пройшли професійно - психологічний відбір, відповідають установленим вимогам проходження військової служби, мають вищу, професійно – технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані , а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років, (а в особливий період жінки до 50 років, чоловіки до 60 років) які придатні за етанолі здоров’я  до проходження військової служби – на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу».

Розмір грошового забезпечення по першому року служби:

• рядові посади – 7100-8000 грн.
  • сержантські та старшинські посади – 8500-9500 грн.

Для військовослужбовців , які проходять службу в високомобільних частинах

ЗС України встановлені подвійні грошові оклади.

Соціальні  гарантії:

• щорічні та додаткові оплачувані відпустки.
  • безкоштовне лікування в лікувальних закладах МО України.
  • санатарно – курортне лікування (25% вартості для військовослужбовців та 50% - вартості для членів сімей військовослужбовців).
  • забезпечення житловою площею ( до 5 років служби-гуртожиток, після 5 років на загальних підставах).
  • зарахування строку військової служби до загального трудового, страхового стажу, державної служби тощо.
  • можливість навчання  в вищих навчальних закладах без відриву від служби.

За довідками звертатися в Бердичівський військовий комісаріат за адресою: м.Бердичів вул. Гетьмана Мазепи 49 (Л. Карастоянової 49)кабінет № 16,тел.(2-14-18 у робочі дні з 8.30 до 16.30 годин).

Військовий комісар Бердичівського  ОМВК

підполковник В.В. Войтович