Дата: 30.05.2017 14:54

До відома жителів ОТГ!

З 6 червня 2017 року розпочнеться табірна зміна в Комунальному закладі «Оздоровчий дитячо-юнацький табір «Березовий гай»» (с.Скраглівка) тривалістю 14 календарних днів.

Оздоровлення 16 дітей пільгових категорій дітей здійснюватиметься за рахунок коштів бюджету Семенівської сільської ради.

Порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів бюджету Семенівської сільської ради додається. Бажаючих оздоровити дітей у таборі звертатися до директора місцевої школи.

Семенівської сільської ради