21 березня 2018 року здійснено виїзний прийом громадян на базі Хажинського старостинського округу Семенівської ОТГ.

Дата: 23.03.2018 09:26

Фото без опису21 березня 2018 року в рамках проведення загальнонаціонального проекту " Я маю право" начальником відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності Олександром Невдовиченком, начальником районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Русланою Кулик та головою Семенівської ОТГ Наталією Семенюк, здійснено виїзний прийом громадян на базі Хажинського старостинського округу Семенівської ОТГ. В ході виїзного прийому громадян с.Хажина цікавило вирішення правових питань наступного характеру: щодо вступу у спадщину за законом, зняття з реєстрації місця проживання особи у судовому порядку, щодо збільшення розміру аліментів та позбавлення батьківських прав. На всі питання громадян, були наданні вичерпні правові консультації.