На тереторії Семенівської сільської ради відбувся прийом фахівцями Бердичівського міського центру зайнятості

Дата: 26.04.2018 09:51

25 квітня відбувся виїзний прийом у Семенівській сільській раді
З метою реалізації повноважень у сфері соціального захисту населення, у тому числі від безробіття на території Семенівської сільської ради фахівці Бердичівського міського центру зайнятості щомісяця проводять виїзні прийоми та надають інформаційні консультації сільським жителям, таким, що шукають роботу та роботодавцям, безпосередньо за місцем проживання чи здійснення підприємницької діяльності.
Громадянам, котрі шукають роботу пропонуються варіанти працевлаштування, професійного навчання, участі у громадських чи тимчасових роботах, а при взаємодії з роботодавцями проводиться спільний пошук шляхів розвитку подальшої співпраці.