Дата: 26.04.2018 09:54

Для учнівської молоді 8 та 9 класів  в Семенівській ЗОШ відбувся виїзний профорієнтаційний захід. З  метою заходу було інформування молоді щодо вибору гідної професії, актуальної на ринку праці. Адже вибір професії – це друге народження людини. Правильно вибрати майбутню професію – значить вірно обрати свій життєвий шлях та бути успішним і щасливим.
Обґрунтований вибір професії передбачає врахування інтересів, нахилів і здібностей. Тому було проведено тестування за методиками Д. Голланда та Е. Клімова для визначення схильностей учнів до тієї чи іншої професійної спрямованості.
Спеціалісти Бердичівського міського центру зайнятості Кулинич Ю.І. та Осаволюк Н.М. надали інформацію про навчальні заклади міста та району, ознайомили учнів про професії, яких потребує наш регіон, а також зі світом професій майбутнього.