Звіт «Про виконання Семенівського сільського бюджету за 1 квартал 2018 року»

Дата: 03.05.2018 16:16

За 1 квартал 2018  року  до  сільського бюджету об’єднаної територіальної громади   зараховано надходжень в сумі 7814,5 тис. гривень., з них трансфертів з державного бюджету надійшло в сумі 3572,4 тис.грн.. До загального фонду надійшло коштів з міжбюджетними трансфертами в сумі 7762,6 тис.грн., або 119,8% виконання до планових надходжень на звітний період, до спеціального фонду надходження склали  51,9 тис.грн., або 51,3% до планових надходжень на звітний період.

Виконання доходної частини сільського бюджету по загальному фонду за 1 квартал 2018 року (без урахування міжбюджетних трансфертів) становить 144,1%, або 4190,2 тис.грн.

Порівнюючи з відповідним періодом минулого року надходження до сільського бюджету збільшились майже в два рази., або на 2153,5 тис.грн.

Найбільшу  питому  вагу  в  структурі надходжень загального фонду  сільського бюджету (без урахування трансфертів) займає  податок та збір  на  доходи  фізичних  осіб  (57,1%) та місцеві податки (29,7%).

До загального фонду сільського бюджету міжбюджетних трансфертів надійшло стовідсотково до плану на вказаний період і склали в сумі 3572,4 тис.грн., з них медичної субвенції з державного бюджету в сумі 1059,2 тис.грн., освітньої в сумі 2236,8 тис.грн., дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 265,2 тис.грн., та субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі  11,2 тис.грн.

Надходження до спеціального фонду сільського бюджету без урахування міжбюджетних трансфертів за 1 квартал 2018 року  складають 51,9 тис. грн., або 51,3% виконання.

Всього з сільського бюджету за 1 квартал 2018 року  використано коштів на суму 7445,7 тис.грн, з них передано трансфертів до інших бюджетів в сумі 645,1 тис.грн.

Видаткова частина загального фонду сільського бюджету за січень – березень 2018 року виконана в сумі 7294,9 тис. грн., або на 63,9% до плану на вказаний період.

Коштів спеціального фонду використано в сумі 150,7 тис.грн.

Фінансування видатків здійснено відповідно до затвердженого розпису з урахуванням наявних фінансових ресурсів та пропозицій  розпорядників коштів сільського бюджету.

Найбільшу питому вагу в структурі загального фонду сільського бюджету це 58,3% складають видатки  на утримання закладів освіти.

Так, на  установи освіти спрямовано кошти в сумі 4251,6 тис. грн.,(з них на загальноосвітні школи спрямовано коштів в сумі 3486,6 тис.грн., на утримання дошкільних навчальних закладів – 620,9 тис.грн, на утриманя методичного кабінету та централізованої бухгалтерії установи освіти 144,1 тис.грн,),

на галузь культури в цілому спрямовано 266,4 тис.грн. (з них на утримання палаців та будинків культури спрямовано кошти в сумі 154,4 тис.грн, на утримання  бібліотеки 103,8 тис.грн, та видатки на утримання музею склали в сумі 8,3 тис.грн).,

на утримання центру надання соціальних послуг в сумі 153,7 тис.грн.

На утримання апарату сільської ради спрямовано кошти в сумі 1245,6 тис.грн.

На утримання Центру ПМСД за 1 квартал 2018 року  використано коштів  у сумі 555,3 тис.грн.

З сільського бюджету профінансовані компенсаційні виплати за пільговий проїзд залізничним транспортом в сумі 1,6 тис.грн.

Крім того, з сільського бюджету спрямовано матеріальної допомоги на лікування та для підтримки жителів громади, які попали в екстремальні ситуації, відповідно до сільської програми «Турбота» в сумі 58,9 тис.грн.

Витрати з благоустрою сіл за аналізує мий період склали 100,6 тис. грн.., з них кошти в сумі 41,2 тис.грн., спрямовані на оплату електроенергії та кошти в сумі 58,1 тис.грн. спрямовані на утримання мереж зовнішнього освітлення та на облаштування памятників, кладовищ. Крім того, кошти в сумі 1,3 тис.грн спрямовані на оплату праці за громадські роботи, які проводились  на території сільської ради.

На утримання доріг використано коштів в сумі 16,1 тис.грн.

За рахунок передачі субвенцій та власних коштів районному бюджету спрямовано 457,4 тис.грн. Так, районному бюджету за рахунок медичної субвенції для надання медичних послуг жителям громади спрямовані кошти в сумі 390,6 тис. грн., та у вигляді іншої субвенції з власних коштів сільського бюджету на компенсаційні виплати фізичним особам, що надають соціальні послуги спрямовані кошти в сумі 9,6 тис.грн., на оплату пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку в сумі 6,4 тис.грн. та за відшкодування вартості перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом в сумі 50,8 тис.грн.

Бюджету міста Бердичева за рахунок коштів медичної субвенції для надання медичних послуг жителям громади спрямовані кошти в сумі 20,0 тис.грн.

Реверсної дотації до державного бюджету спрямовано в сумі 167,7 тис.гривень.

У ході виконання бюджету першочергова увага приділялась фінансуванню захищених статей бюджету. В цілому по сільському бюджету спрямовано коштів на першочергові видатки в сумі 6446,1 тис.грн, питома вага в структурі загального фонду видатків становить 88,4 %.