В Семенівській ОТГ в дитячому садочку с.Хажин відбувся випускний бал

Дата: 13.05.2018 18:56

11.05.2018 у Хажинському дошкільному навчальному закладі  « Калинонька» Семенівської сільської ради відбулося незабутнє свято – перший випускний бал. Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.
Двадцять дошкільників з своїми мріями і уподобаннями, які вміють співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій.Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у випускників на все життя!