Дата: 14.05.2018 17:12

Мати — це найголовніше слово у житті кожної людини і воно є першим для дітей. Мама супроводжує нас усе життя, вона є вірною підтримкою та опорою у часи радості та болю. Материнська любов це є сила, якій підвладне все.
Працівники культури Семенівської сільської ради 13.05.2018р подарували жителям частинку свого таланту до Дня матері. Захід розпочався музичними вітаннями духового оркестру,виставкою творчих робіт майстринь нашої громади.
Подарували глядачам пісні про маму учасники художньої самодіяльності сіл: Іванківці,Хажин,В.Низгірці,Семенівка,Терехове,Закутинці,
Красівка,Кикишівка.
Душевні вірші та пісні розчулили усіх присутніх.Щира вдячність працівникам культури за нелегку,але таку потрібну працю. Ви даруєте людям радість, наповнюєте душі світлими почуттями .