Пройшов другий етап міжпредметного конкурсу-гри "Найрозумніший" серед випускників початкових класів закладів освіти Семенівської громади.

Дата: 21.05.2018 10:15

18 травня пройшов другий етап міжпредметного конкурсу-гри "Найрозумніший" серед випускників початкових класів закладів освіти Семенівської громади. Захід відбувся на базі Іванковецької школи. Господарі створили для дітей атмосферу свята з перших хвилин і це сприяло розкриттю творчого потенціалу учасників конкурсу. Серед дев'яти кращих випускників Імісце і звання " Найрозумніший" виборола учениця В.Низгірецької школи Петяк Каріна, ІІ місце - учень Хажинської школи Аніщенко Максим і ІІІ місце - учень Іванковецької школи Романюк Владислав. Усі діти отримали дипломи, солодощі та досвід в інтелектуальних змаганнях, а переможці пам'ятні подарунки від начальника відділу освіти Колесник Л.М.