30.05.2018 до Семенівської ОТГ завітала представник Регіонального представництва Уповноваженого з прав людини .

Дата: 30.05.2018 12:08
Кількість переглядів: 706

Сьогодні,30.05.2018 року за сприянням Уповноваженого ВРУ з прав людини Людмили Денісової до Семенівської ОТГ завітала Коваленко Олена Володимирівна- регіональний координатор взаємодії з громадськістю в Житомирській області.Індикатором діяльності Уповноваженого є обізнаність громадян про наявність регіональних представництв і надання ними людям допомоги.До відома громадян було доведено про призначений новий Уповноважений ВРУ з прав людини Людмилу Денісову,яка одним зі своїх напрямків визначила екологічну безпеку. Було багато сказано та розяснено про доступ до публічної інформації та безліч  іншого.