Дата: 02.07.2018 11:25

Виконавчий комітет Семенівської сільської радиоголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:

-    вільне володіння державною мовою;
-    повна вища освіта відповідного напрямку підготовки;
-    стаж роботи у сфері культури з питань діяльності клубних закладів не менше ніж три роки;

-   здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки;

-презентація проектупрограмирозвитку закладу культури, на посаду якогооголошено конкурс на один і п’ятьроків.
Особа, яка бере участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подаєтакідокументи (ст.24-1 Закону України «Про культуру»):

-    заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
-    автобіографія, що містить прізвище, ім’я,  та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
-    копія документа, що посвідчує особу,

-    копії документів про вищу освіту;
-
   два рекомендаційні листи довільної форми;
   мотиваційний лист довільної форми;
-
   інші документи, які на думку кандидата, підтверджують її  професійні чи моральні якості.
         Формування конкурсної комісії розпочинається з дня оприлюднення оголошення.

СТРОК І МІСЦЕ ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ:

Прийняттязаяв і доданих до них документіввідпретендентів на участь у конкурсіздійснюєтьсяпротягом30календарнихднівпіслядатиоприлюдненняоголошення про проведення конкурсу на офіційномусайтіСеменівської сільської  радита районнійгазеті “Земля Бердичівська”. Кінцевийтермінприйняттязаяв13серпня 2018 року до 18.00.

Документиприймаються за адресою: вул. Стадіонна,1, с. Іванківці,13372, або за адресою: пл. Соборна, 23, м. Бердичів, 13300,каб. № 54.

Довідки за телефоном: (04143) 6-81-31, (04143) 4-07-03 електронна адреса: semenivka.otg@ukr.net.

Додатки:https://rada.info/upload/users_files/04345463/efd0c5cb93f5929823c4dacb047f7f61.doc