Розпорядження сільського голови Про залучення до роботи водія шкільного автобусу відділу освіти молоді та спорту Семенівської сільської ради та використання шкільного автобусу у вихідний день

Дата: 10.10.2018 12:04

сільського голови

від  10.10.2018 pоку                                                              №  162-о

Про залучення до роботи водія шкільного автобусу відділу                            освіти молоді та спорту Семенівської сільської ради

та використання шкільного автобусу у вихідний день

Керуючись ст. 42, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 71, 72 КЗпП України , у зв’язку з  проведенням патріотичних заходів з нагоди відзначення  Дня захисника України та Дня Українського козацтва у селі Дубівка на тему «Козацьке свято»

1. Залучити до роботи  у вихідний день 14 жовтня  2018 року водія шкільного автобусу відділу  освіти молоді та спорту Семенівської сільської ради та використати шкільний автобус,  за маршрутом Бердичів Семенівка– Іванківці - В.Низгірці - Закутинці - Красівка - Дубівка- Красівка - Закутинці – В.Низгірці- Іванківці- Гришківці -  Бердичів .
  2. Водію шкільного автобусу відділу  освіти молоді та спорту Семенівської сільської ради, який відпрацює у неробочий день 14.10.2018 року , згідно вимог законодавства про працю України компенсувати  наданням іншого дня відпочинку.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покладаю на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради , т.в.о. начальника відділу освіти молоді та спорту Семенівської сільської ради Колесник Л.М..

Секретар ради                                     О.М.Гортовлюк

З розпорядженням ознайомлена: