Не приховуй, не мовчи, не бійся!

Дата: 13.01.2019 12:59

Не приховуй, не мовчи, не бійся!
10-11 січня, у Житомирі, в приміщенні Житомирської обласної універсально-наукової бібліотеки імені Олега Ольжича відбувся «Форум єдності та розуміння» за підтримки Інноваційного фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF), Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалнтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.
Метою даного заходу є об’єднання зусиль фахівців п’яти суспільних сфер в Житомирській області щодо протидії гендерно зумовленому насильству: громадських об’єднань, поліції, Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниць потерпілих жінок та засобів масової інформації.
Протягом двох днів форуму розглянуто ряд питань, які турбують наше суспільство, а саме в ситуаціях пов’язаних з домашнім насильством. Розроблялись варіанти розв'язання різноманітних проблем, куди звернутись постраждалим від домашнього насильства.
Спільними зусиллями учасників форуму відпрацьовано алгоритми дій, ефективність яких була перевірена під час практичних занять.
Учасники обговорення обмінялись координатами для подальшої співпраці та налагодження ефективних зв’язків в майбутньому.