В селі Закутинці Семенівської ОТГ відбувся захід на тему : « Захисти себе живи в безпеці».

Дата: 08.02.2019 11:21

07.02.2019 р. Село Закутинці .Захід на тему : « Захисти себе живи в безпеці».На початку року Президент України підписав закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству».Зі змістом можна ознайомитись на сайті Верховної Ради України. Закон деталізує види насильства на фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Сьогодні на заході організованому Центром надання соціальних послуг Семенівської ОТГ  аналізували, що це означає та – головне – яка тепер існує відповідальність за вчинення такого насильства.Якщо раніше за домашнє насильство була виключно адміністративна відповідальність, то тепер вводиться кримінальна відповідальність. У всіх в житті бувають складні періоди, невдачі, втрати. Коли опускаються руки і втрачається надія, а поганий настрій може перетворитись у депресію. В такому випадку потрібно підтримати людину ,прийти на допомогу і не дозволити їй впадати у відчай. Для життя без насильства важливими є самоповага та почуття внутрішньої гідності, а також підтримка близьких, рідних та оточуючих. Щиро дякуємо усім учасникам заходу зокрема начальнику Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській обл. Зінченко О.В. за організацію участі у заході фахівців які надавали консультації жителям нашої громади.