20.02.2019 у селі Терехове відбулась перша зустріч з представником власника придбаного у Фонді держмайна об’єкту нерухомого майна за межами населеного пункту ( цегельного заводу ).

Дата: 21.02.2019 14:35

20.02.2019.У селі Терехове відбулась перша зустріч з представником власника придбаного у Фонді держмайна об’єкту нерухомого майна за межами населеного пункту ( цегельного заводу ).На базі якого планується розміщення сміттє сортувальної лінії і виготовлення контейнерів для сміття.У робочій зустрічі також прийняв участь депутат Житомирської обласної ради Чернявський П.П. Наскільки безпечним є будівництво такого об'єкту, і чого очікувати жителям це надзвичайно турбує . Було дуже багато питань. Всі розуміють про важливість екологічної проблеми сміття, яке повсюди ,і це питання постає дедалі гостріше. Так з 1 січня 2018 року Україна повинна сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та на небезпечне. Про що йдеться у Законі України «Про відходи». Усі підприємства, які мають справу із переробкою сміття, мають мати відповідні дозволи. Громада доручила представникам влади і громадськості проаналізувати можливі наслідки, відвідати аналогічне підприємство.