Дата: 28.02.2019 10:05

27.02.2019 р. У селі Хажин відбувся публічний звіт сільського голови перед громадою. Що може бути кращою умовою здобуття довіри, ніж спілкування, дивлячись у вічі одне одному. Приємно зазначити ,що на цьому зібранні був присутній депутат Житомирської обласної ради Пасічник Олег Миколайович. Який вперше завітав на офіційну зустріч. Поспілкувався з жителями про нагальні проблеми. В тому числі по питанню придбаного у Фонді держмайна незавершеного будівництва цегельного заводу с.Терехове. Адже жителі с.Хажин і с.Терехове здавна колектив друзів і однодумців,які поряд живуть і працюють.
Основні дії сільської ради зосереджені на організації виконання завдань і заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку, залученні інвестицій, ефективному використанні ресурсів. Особлива увага приділяється питанням належного функціонування соціальної сфери, забезпечення сталої роботи підприємств, установ та організацій, розвитку агропромислового комплексу та наповнення бюджету, а також надання допомоги учасникам АТО, важкохворим ,незахищеним верства населення,проведення заходів з енергозбереження, покращенню надання медичних послуг,адміністративних послуг та підвищення їх якості, закріплення позитивних тенденцій розвитку.
Звичайно, зроблено багато, а зробити треба ще більше.