Свято весни, любові та краси у селі Семенівка.

Дата: 04.03.2019 09:29

Свято весни, любові та краси, яке не залишило без уваги і жінок села Семенівка.
Без сумніву вже вкотре невеликий творчий колектив довів, що Семенівська земля багата здібними, талановитими та обдарованими людьми які виступаючи на сцені дарують своє вміння, хороший настрій, позитивні емоції.
Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками. Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!
Висловлюю щиру подяку всім учасникам художньої самодіяльності, керівнику установи культури Лисак М.О. бібліотекарю Білоус Г.М. Хай і надалі пісня згуртовує людей і наповнює добром кожне серце.