Усіх активних та зацікавлених представників Семенівської об’єднаної територіальної громади запрошую долучитись до процесу створення Стратегії розвитку громади !!!

Дата: 18.03.2019 12:26

Стратегія розвитку громади - базовий документ, який визначає бачення, основні напрями розвитку та завдання для нашої громади на довготривалу перспективу. Необхідність розробки Стратегії визначена чинним законодавством та є важливою умовою залучення коштів та інвестицій для розвитку громади.
Враховуючи вищенаведене, жителів громади прошу до 31.03.2019 надати до сільської ради / електрона адреса semenivka.otg@ukr.net)інформацію щодо представника (прізвище, ім’я, по батькові, адреса, контактний номер телефону), якого буде рекомендовано включити у Робочу групу стосовно розробки Стратегії розвитку громади.