Розпорядження сільського голови про скликання двадцять п'ятої позачергової сесії сільської ради сьомого скликання

Дата: 25.04.2019 09:13

сільського голови

від 25.04.2019 року                                                                            № 58-о

Про скликання двадцять п'ятої  позачергової сесії

сільської ради сьомого скликання

Відповідно  до частини 9 ст.46 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Семенівської сільської ради

I. Скликати  двадцять п’яту  позачергову сесію Семенівської сільської ради сьомого скликання 02 травня 2019 року.

II. Встановити, що засідання позачергової сесії сільської ради відбудеться о 11 годині в приміщенні   будинку культури с.Хажин, вул. Двірська, 41 .

IΙΙ. На розгляд сесії внести  питання:

1. Про внесення змін до рішення  сільської ради від 20.12.2018 р. № 476

«Про затвердження Програми економічного і соціального  розвитку  Семенівської сільської  ради на 2019 рік» (зі змінами)

Інформує: Семенюк Н.В. – Семенівський сільський голова

2. Про передачу коштів з Семенівського  сільського бюджету до Житомирського  обласного бюджету по об’єкту «Капітальний  ремонт будівлі (термомодернізація) Хажинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради  Житомирської області за адресою:

Житомирська область, Бердичівський район,  с.Хажин, вул. Двірська,42»

Інформує: Царапаєва М.О. – головний спеціаліст відділу з  питань економіки та розвитку інфраструктури

3. Про внесення змін до сільського  бюджету Семенівської сільської об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік

Інформує: Баценюк О.С.- заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ІV.   Секретарю сільської ради оповістити депутатів сільської ради про скликання двадцять п'ятої позачергової сесії сільської ради.

V. На сесію сільської ради запросити    заступників сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, виконуючих обов’язки  старост сіл, членів виконавчого комітету , начальників відділів сільської ради.

VІ.    Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова:                                        Н.В.Семенюк