Відбулася зустріч з представниками  Всеукраїнської благодійної організації «Український фонд «Благополуччя дітей»

Дата: 11.06.2019 10:03

10 червня відбулася зустріч з представниками
Всеукраїнської благодійної організації «Український фонд «Благополуччя дітей» Оленою Волочай, Сергієм Волочаєм та керівником програми Віталієм Головатим для здійснення експертної оцінки щодо можливої співпраці у рамках проекту «Програми 15» - це ефективна сучасна технологія групової роботи з підлітками та їх батьками, метою якої є створення умов для підвищення якості життя та запобігання розповсюдження соціально-небезпечних явищ і захворювань (ВІЛ-інфекції, ІПСШ, алкоголізму та наркоманії) у суспільстві. Проект впроваджується за підтримки Protestant Agency for Diakonia and Development - Bread for the World – Protestant Development Service (Німеччина). Зустріч пройшла у дружній і доброзичливій атмосфері. Обговорено можливість впровадження проекту у громаді на 2020-2021 роки.