Дата: 28.06.2019 16:54

27.06.2019 Село Семенівка.Відбулося друге засідання Робочої групи з розробки стратегії розвитку Семеівської ОТГ.
У свою чергу, Марина Царапаєва – головний спеціаліст з питань економіки Семенівської сільської ради, доповідала аудиторії про соціально-економічний аналіз громади, який розроблявся на основі даних за останні 2 роки. Продемонструвала результати опитування мешканців громади та представників бізнесу, яке проводилося протягом квітня -травня 2019 року. Всього опитано 271 житель громади із 5200 .Є ще над чим працювати.Дослідження показало, що хоч у громаді є певні проблемні питання, проте, також є багатий потенціал до подальшого розвитку, що може стати основою майбутньої стратегії.
Георгій Федорук – радник з питань регіонального розвитку ЖитомирськогоЦРМС розповів про актуальність розробки Стратегічного плану громади.
4 сформовані групи, аналізували фактори, що мають суттєвий позитивний та негативний вплив на громаду.
Загалом, на заході було обговорено шляхи розвитку Семенівської ОТГ, визначено ключові завдання на наступне засідання яке планується провести у серпні 2019 року.