Відбувався перший медовий фестиваль «Медовий спас» в Семенівській ОТГ

Дата: 19.08.2019 11:20
Кількість переглядів: 25

18.08.2019 відбувався перший медовий фестиваль «Медовий спас» в Семенівській ОТГ.Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією, яку ми маємо берегти для нащадків.Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі.Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім українським бджолярам за терпіння та труд.
Варто відзначити, що в цей день можна було спробувати різні види меду: акацієвий,липовий,лісовий,соняшниковий і інших. Придбати продукти бджільництва. З вуст пасічників громади почути про цінності меду і родзинки цього кропіткого ремесла. Скуштувати медові пряники і домашню випічку .Оглянути виставки народних майстрів, послухати виступи фольклорних і художніх колективів Центру культури і дозвілля Семенівської громади.