У Семенівській громаді відбулася перша неформальна зустріч з підприємцями громади

Дата: 15.08.2019 11:44

14 серпня 2019 року у Семенівській громаді відбулася перша неформальна зустріч з підприємцями громади.  Сільський голова прозвітувала про поточний стан у громаді. Кожен з учасників зустрічі розповів про те чим займається підприємство, яке вони представляють чи сам підприємець, які є проблеми, а це в першу чергу нестача кадрів. Бізнес має бажання і можливість розвиватись запрошує на роботу: механізаторів, швачок ,різноробочих. (Кого зацікавить дана інформація телефонуйте,пишіть) Разом з учасниками зустрічі обговорили перспективи розвитку громади в світлі майбутньої адміністративно-територіальної реформи, яка роль перспективного плану у формуванні територій об’єднаних громад та у якому вигляді затверджений цей план в Житомирській області. Обговорили про ті виклики і можливі проблеми в разі відміни мораторію на продаж землі ,а саме : земельно-кадастрова документацію дуже часто має невідповідності, нормативно- грошова оцінка в межах одного земельного масиву дуже різниться і тд. Підготовлено відповідне звернення. Крім цього, представники бізнесу громади цікавились особливостями неспроможної мережі закладів освіти і які наслідки від цього матиме громада. Домовились, що створена нами група у Вайбері буде і далі інформаційним майданчиком для підприємців .Такі зустрічі і надалі будуть проводитись у громаді щонайменше раз у три місяці, а за потреби терміново. Побажання, щоб учасників ставало дедалі більше, а ми зі свого боку відкриті до співпраці і докладемо усіх зусиль, щоб розвіяти скептичний настрій, обережність та недовіру .