Розпорядження сільського голови про початок опалювального сезону 2019 – 2020 років

Дата: 11.10.2019 15:04

сільського голови

від 07.10.2019 року                                                                                  № 156-о

Про початок опалювального

сезону 2019 – 2020 років

Відповідно до пункту 5 розділу «Порядок надання послуг» постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», розпорядження голови облдержадміністрації  від 20 вересня 2019 року № 332 «Про завершення підготовки об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період та початок опалювального сезону 2019/20 року», керуючись пунктом 19 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку зі зниженням температури повітря:

1.Рекомендувати відділу освіти молоді  та спорту Семенівської сільської ради  (Колесник Л.М.), комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради (Глушковій С.І.) , старостинським округам (Білик А.А., Юзефович В.Н., ВащенкохМ.М.,хАпатовхІ.А.), :                                                                                                                                     - у випадку зниження середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8ºС протягом трьох діб розпочати опалення, при цьому забезпечити відповідний температурний режим в дитячих садках, школах, медичних закладах;                                                                                                                                  - дотримуватися лімітів споживання енергоносіїв, згідно норм витрат чинного законодавства.

2.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                      Н.В.Семенюк