День села Закутинці.

Дата: 13.10.2019 09:28

12.10.2019 Село Закутинці Семенівської ОТГ ,ви прекрасні. День села – це свято злагоди й любові . Вже стало традицією проведення Днів села у нашій Семенівській громаді. День села - це свято єднання. Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. День села пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади. А цю історію люди творять щоденною тяжкою працею. Адже життя на селі щодня ставить перед ними багато непростих питань, які потребують вирішення. І щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. День села Закутинці– це спільне свято, свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим колоритом, традиціями й славною українською історією. Аби зберегти славні звичаї та традиції, примножити здобутки рідного села на радість дітям та внукам за доброю традицією громада села та численні гості весело відсвяткували 408 річницю народження села Закутинці .Щирі слова привітань з днем народження села лунали цього дня від т. в. о. старости села Закутинці Ващенка Миколи Миколайовича, який подякував жителям, за активну життєву позицію, допомогу в соціальній сфері, участь в громадському житті,привітав підприємців Людмилу та Юрія Лямпуків, підприємця Юрія Михайлевича.,агрофірму « Світанок» які здійснюють діяльність на території села і не стоять осторонь проблем мешканців. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про тих, хто загинув, захищаючи рідну землю виборюючи незалежність України на сході держави. В ході святкової програми ніхто не залишився без уваги; згадали про тих, які щойно одружилися та тих, у кого за плечима багаторічний сімейний стаж, найстаріших жителів, ,односельчан - воїнів АТО, афганців, молодь села. Концертну програму прикрасили милозвучними музичними вітаннями колективи та солісти Семенівського центру культури і дозвілля, місцеві аматори сцени. Традиційно після святкового концерту відбулося частування юшкою та пловом від Володимира Роїка і його друзів. Сподіваємось, це свято через рік збере у дружнє коло всі сім’ї й родини Закутинецького старостинського округу.