Семенівська громада вітає з Днем Вчителя!

Дата: 06.10.2019 09:43

Напередодні професійного свята, 03 жовтня 2019 року, святкова зала клубу села Великі Низгірці Семенівської ОТГ зібрала представників професії - вчителів, вихователів, працівників сфери освіти з усієї громади аби відзначити їхню роль і досягнення та вагомий внесок у розвиток суспільства. Вклонитися низько вчительській долі, невтомній праці сіяча розумного, доброго, вічного.
А слава вчителя втілюється у перемогах учнів, вчителів, шкіл нашої громади на інтелектуальних, творчих і спортивних змаганнях . Сподіваємось ,що наші діти і далі покажуть гарні результати у навчанні, а для цього є всі умови і підтримка з нашої сторони. Від Семенівської сільської ради, виконавчого комітету   бажаємо  Вам, шановні освітяни, успіхів у Вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги ,щоб труди були джерелом задоволення та визнання.Дорогі ветерани педагогічної праці! Нехай засіяні вами лани заколосяться щедрим урожаєм,а зерна вашої турботи проростуть глибокою вдячністю, шаною і любов’ю вихованців. Щастя і радості вам,міцного здоров’я і затишку, довгих років життя. Висловлюємо високу вдячність за працю,мужність, самовідданість і талант. Зі святом вас!