Урок - діалог з старшокласниками Красівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дата: 23.10.2019 09:47
Кількість переглядів: 131

22.10.2019. Урок-діалог з старшокласниками Красівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Будь-яка людина відчуває себе комфортно, коли впевнена, що її розуміють і приймають, а діти і підлітки – тим паче. Чи завжди ми дорослі чуємо ,що хочуть діти ?А молодь хоче мати місця для знайомств, спілкування, обміну досвідом і проведення дозвілля. І ми разом придумали декілька ідей.  Поділились своїми маленькими планами на майбутнє. Дорогі діти, ви розумні, щирі , зумійте отримати те найкраще, що задумано. Життя одне, і треба наповнювати кожен день добром і красою. Будьте гідними громадянами своєї країни, справжніми лідерами, знаходьте собі друзів, а якщо вас щось не влаштовує – змінюйте світ на краще. Це потяг, що привезе нас у краще майбутнє. До нових зустрічей)