Сторінками історії села Семенівка .

Дата: 27.10.2019 09:58

26.10.2019р. Сторінками історії села Семенівка .
Саме в такому форматі відбувся сьогоднішній захід. Історія багата своїми світлими сторінками, але зберігає і темні, сумні спогади. Все це ми повинні пам'ятати.Памятати своє минуле. Важко уявити собі людину, серце якої лишилося б байдужим до рідної природи, до історії свого краю, до життя його людей. Особливо цікавими і цінними є спогади жителів села. Пам’ять людей - безмежна і безсмертна перлина. Вона передається з покоління в покоління, тому важливо зберегти цей цінний народний скарб. Минає час, як спалах світла народжується і згасає людське життя. Дарує батько синові віру і силу, вишиває мати рушник на щастя, на долю… Так було, так буде завжди. Свідченням цього є бажання жителів села працювати заради майбутнього своїх дітей, процвітання рідного краю. Сьогодення і давнина тісно переплилися в житті. В народі говорять, що без минулого немає майбутнього, тому так важливо кожному з нас знати історію своєї малої Батьківщини.