Виконавчий комітет Семенівської сільської ради оголошує конкурс

Дата: 18.11.2019 17:05

Затверджено протоколом

комісії  №___ від ____2019

Виконавчий комітет Семенівської сільської ради оголошує конкурс:

на  право оренди земельної ділянки загальною площею 35,6818 га, кадастровий номер1820882100:03:000:0042, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – 01.08. ( для сінокосіння та випасання худоби).

Стартовий розмір орендної плати на один календарний рік становить

8 % від вартості земельної ділянки 9685 грн. 20 коп.

Умовами оренди є: дотримання вимог екологічної експлуатації та безпеки об’єкта оренди, використання земельної ділянки за цільовим призначенням; своєчасне  внесення орендної плати, виконання встановлених щодо об’єкта обмеження в обсязі, зареєстрованому в установленому законом порядку, поновлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Для участі у конкурсі необхідно подати : заяву  про  намір орендувати земельну ділянку, пропозиції щодо виконання  умов конкурсу,  інформацію про засоби зв'язку з ним; відомості про претендента на участь у конкурсі.  Пропозиція стосовно розміру орендної плати,  вноситься  учасником конкурсу в день проведення конкурсу в закритому конверті. На конверті з конкурсною пропозицією має бути зазначений об’єкт оренди, найменування претендента на участь у конкурсі та напис  "Конкурсна пропозиція" (конверт має бути опечатаний печаткою претендента на участь у конкурсі)

а) для претендентів на участь у конкурсі, які є юридичними особами:

– документи,   що   посвідчують   повноваження   представника юридичної особи;

–  посвідчені нотаріусом копії установчих документів;

копії правовстановлюючих документів (виписки або витягу з Єдиного державного реєстру; довідки органу статистики про включення юридичної особи до ЄДР);

б) для претендентів на участь у конкурсі, які є фізичними особами:

–  копію документа,  що посвідчує особу,  або  належним  чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

–  копію паспорта (сторінки 1, 2, 11) (завірена заявником);

–  копію ідентифікаційного коду (завірена заявником);

– копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру.

Пропозиції приймаються до 02 грудня 2019 року за адресою: с. Іванківці, вул. Стадіонна,1 або приміщення Бердичівської РДА каб. № 54,            тел.(04143)4-03-06.

Дата проведення конкурсу буде визначена конкурсною комісією та повідомлена додатково.