Новорічне свято в дошкільному навчальному закладі с.Хажин

Дата: 29.12.2019 11:16

28.12.2019 р. Село Хажин У передостанні дні, що залишилися до Нового року, у ДНЗ «Калинонька» Семенівської сільської ради пройшло новорічне свято. Свято в дошкільному навчальному закладі – бажана та очікувана, радісна подія, це радість спілкування, радість творчості. Тата і мами, дідусі та бабусі прийшли подивитися на маленьких артистів. Вихователі та працівники дитячого садка подарували дітям справжню казку.Для дітей головне на святі – пограти в ігри, бути активними, корисними, зіграти роль та отримати подарунок від Діда Мороза. Діти демонстрували Дідусеві усі свої таланти.Потім дуже раділи подарункам, які Дідусь виймав із мішка.Усі люди чекають від Нового року тільки хорошого та доброго. Після свята діти з батьками ще довго фотографувалися біля ялинки та ділилися своїми яскравими враженнями.