В ДНЗ “Журавлик” села Іванківці відбулося новорічне свято.

Дата: 28.12.2019 11:21

27 грудня 2019 року в ДНЗ “Журавлик” села Іванківці відбулося новорічне свято. Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. Це завжди дуже цікаво не лише малюкам, а й їхнім рідним, що також приходять на новорічні святкування в садочок. Завдяки чудовому колективу дошкільного закладу ,які в тісній співпраці з батьками відкрили маленькі обдаровання. Всі отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій ,діти показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність в іграх. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться в усіх надовго! Бажаю усім залишити в старому році все, що обтяжує і непокоїть. А в новий взяти тільки ті емоції, які приносять справжнє щастя. Збережіть в душі любов, дитячу безпосередність, віру в щасливе майбутнє, атмосферу затишку і дружелюбності. Нехай з вами завжди перебуває впевненість у власних силах, і удача супроводжує повсякденних справах!