Христос хрещається - в ріці Йордані

Дата: 19.01.2020 14:35

Христос хрещається - в ріці Йордані !Водохреща – останнє свято новорічно-різдвяного циклу, коли люди вирушають до водойм, щоб оздоровитися посвяченою водою.
19 січня християни традиційно відзначають релігійне свято Водохреща. З ним пов'язують хрещення в річці Йордані Ісуса Христа. Вважається, що вода у цей день набуває неабияких цілющих властивостей.
Не оминули традицію святкування Водохреща купанням у крижаній ополонці і жителі Семенівської громади всіх поколінь, від мала до велика. Була вирізана і обладнана східцями, для зручного занурення, ополонка у формі хреста, намети для перевдягання, місця для чаювання, зручні підходи до води. Після освячення води усі охочі мали можливість зануритись у крижану освячену воду. Таких бажаючих було чимало. Свято Водохреща принесло чимало позитивних емоцій, як тим хто купався, так і тим хто за цим всім спостерігав, не наважившись зануритись у воду.