Про запобігання поширенню на території Семенівської сільської ради гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Дата: 20.03.2020 10:09

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2020 року                                                                          № ____

Про запобігання поширенню

на території Семенівської сільської ради

гострої распіраторної хвороби COVID-19,

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Відповідно до ст. 38,40  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про захист населення від інфекційних хвороб »,Закону України « Про забезпечення санітарного та епідемічного благополкччя населення», Постанови КМУ від 16.03.2020 року  215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністр України від 11.03.2020 року № 211» із урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 року, протоколу позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ-НС від 16.03.2020 року з метою запобігання поширенню на території Семенівської сільської ради гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Тимчасово призупинити на усій території об’єднаної територіальної громади з 17 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року:
    1. Проведення всіх масових ( культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних та інших) заходів, нарад, засідань, семінарів у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування;
    2. Роботу об’єктів громадського користування

-музею, бібліотек, клубів, будинків культури;

-закладів громадського харчування (ресторанів, кафе);

-релігійних установ;

- дитячих ігрових майданчиків;

-інших суб’єктів господарювання.

2. Обмежити доступ громадян (відвідувачів) до адміністративних приміщень сільської ради.

3. Організувати прийом звернень, скарг, пропозицій громадян та іншої кореспонденції через відповідні скриньки, засоби поштового зв’язку на адресу: 13371, Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Іванківці, вул. Стадіонна, буд. 1 та на офіційну електронну  скриньку semenivka.otg@ukr.net або через веб-сайт https://semenivsca-gromada.gov.ua/.

4.Структурним підрозділам виконавчого апарату сільської ради, підприємствам, закладам, установам, організаціям забезпечити:

- проведення посиленої обробки антисептичними засобами приміщення

-проведення роз’яснювальної роботи серед працівників про заходи щодо запобігання захворюванню на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом Covid-19;

- перегляду графіку роботи працівників, які мають малолітніх дітей, можливості надання різних видів відпусток (соціальні, щорічні, без збереження заробітної плати);

- недопущення до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання.

5.В.о. старост ( на відповідній території ) спільно з працівниками КНП « Центр первинно-медико санітарної допомоги » Семенівської сільської ради здійснювати облік громадян які прибувають із потенційно небезпечних країн  до населених пунктів громади, а також проводити роз’яснювальну роботу щодо врахування можливих ризиків, необхідність в організації самоізоляції.

6. Відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства підготувати:

- відповідні оголошення щодо режиму роботи сільської ради, контактні телефони;

- розмістити дану інформацію в загальнодоступних місцях;

- забезпечити наявність скриньок для звернень, скарг, пропозицій громадян.

7. Центру надання соціальних послуг Семенівської сільської ради забезпечити контроль за людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями, які залишились без піклування, організувати доставку продуктів харчування, ліків, тощо на дому.

8.Спеціалістам сільської ради спільно з працівниками КНП « Центр первинно-медико санітарної допомоги » Семенівської сільської ради через офіційний веб-сайт, інформаційні дошки оголошень проводити роз’яснювальну роботу серед жителів громади про найбільш уразливі до захворювання на коронавірус (COVID-19) групи населення (люди похилого віку, особи із хронічними захворюваннями і слабким імунітетом) з наданням рекомендацій щодо убезпечення від захворювання, у т.ч. шляхом обмеження відвідуваннями ними громадських місць.

9. В період карантину проводити засідання виконавчого комітету та сесії сільської ради в закритому режимі.

10. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та в.о. старост     ( на відповідній території ).

Сільський голова                                                  Н.В.Семенюк