Санітарна обробка вулиць

Дата: 15.04.2020 13:29
Кількість переглядів: 180

На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Житомирської ОДА «Про проведення санітарної обробки території» з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в Семенівській ОТГ силами Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також місцевими підприємцями проведено санітарну обробку вулиць.

Протягом кількох днів поспіль спеціальним дезінфікуючим розчином за допомогою спецтранспорту проведено знезараження вулиць громади, а також місць скупчення людей.

У зв'язку з чим, щиро дякуємо за надану допомогу та співпрацю небайдужим підприємцям нашої громади та начальнику Бердичівського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області Шевчуку Ігорю Володимировичу.