Велосипеди соціальним робітникам Семенівської ОТГ!

Дата: 25.05.2020 13:26

Велосипеди соціальним робітникам Семенівської ОТГ!

Наполеглива, самовіддана праця соціальних робітників є запорукою того, що велика кількість мешканців Семенівської ОТГ, котрі потребують уваги і підтримки, не покинуті напризволяще, а тому можуть відчувати себе захищеними.

Щодня працівникам доводиться долати чималий шлях до своїх підопічних. Відтак для соціальних робітників, що виконують важливу та складну роботу, було придбано на загальну суму 36 тис. гривень за кошти сільського бюджету 8 велосипедів, які мають неодмінно її полегшити та підвищити якість надання послуг.

Сільський голова Наталія Семенюк подякувала працівникам соціального захисту за їх доброту, чуйність та співпереживання, з яким вони виконують свою роботу турбуючись про людей та вручила двоколісних помічників.

Голова громади запевнила, що сільська рада й надалі забезпечуватиме соціальних працівників всім необхідним, для безперешкодного виконання їх обов’язків.