Оголошення конкурсу

Дата: 03.09.2020 13:38

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Семенівської сільської ради оголошує конкурс на зайняття вакантних посад:

•          Начальник відділу фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Вимоги до кандидатів: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

• Завідувач сектору соціального захисту населення

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за вакантними посадами надається спеціалістами відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства Семенівської сільської ради за телефоном: (04143) 4-03-07. Для подачі документів для участі у конкурсі на заміщення даної вакантної посади звертатися за адресою: м. Бербичів, пл. Соборна, 23, каб.54.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Останній день прийому документів для участі в конкурсі 05 жовтня 2020 року до 18.00.