Відбулося свято весни у ДНЗ "Казка" с.Красівка.

Дата: 14.03.2018 16:51

У Красівку сьогодні прилетіли метелики і забуяли різнобарв’ям весняні квіти.
Мама… Наймиліше слово на землі. У мами ніжні ласкаві руки, добре і чутливе серце. Матусина любов, мов сонечко, зігріває нас усе життя. І невипадково свято жінок відзначають на весні, коли пробуджуються природа від зимого сну. Весна схожа не тільки на маму, а й на бабусю .Скільки в сонечка промінців, стільки ж у бабусі тепла і ласки. Разом з приходом весни завітало до садочка чудове свято мам,бабусь ісестричок.
Свято у дитячому садку-це завжди казка,сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами,в якій діти стають маленькими творцями добра і краси.
Справжня казка відбулась у дошкільному навчальному закладі «Казка»села Красівка
Вихованці дивували дорослих своїми дзвінкими і радісними голосочками, майстерністю в танцях,декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом.На святі звучали пісні про маму,бабусю,компліменти від маленьких джентльменів,слова вдячності,любові,які розчулювали до сліз. Наприкінці свята всі матусі,бабусі,сестрички отримали Янголяток виготовлених руками діток і вихователів. Одне із таких Янголят було подароване голові Семенівської ОТГ Семенюк Н.В маленькою  Софійкою, яка приїхала разом з мамою з Луганської області.Це було дуже мило, ніжно і емоційно. Свято пройшло у доброзичливій атмосфері,а результатом стали незабутні дитячі враження та посмішки батьків.