Розпорядження №215-o «Про скликання позачергового п'ятнадцятого засідання виконавчого комітету»

Дата: 10.11.2020 18:16

сільського голови

від 10.11.2020 р.                                                                             №  215-о

Про скликання позачергового п'ятнадцятого

засідання  виконавчого комітету

Керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42,  статтею 53 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно рішення сесії  Семенівської сільської ради від 04.01.2017р. № 10 «Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Семенівської сільської ради    об’єднаної територіальної громади» на виконання Постанови КМУ №641 від 22 липня 2020 року "Про встановлення карантину  та запровадження посилених  протиепідемічних заходів  на території із значним  поширенням  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  корона вірусом SARS-CoV-2" зі змінами,  розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Бердичівської РДА №27 від 09.11.2020 року та у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, спричиненої  поширенням корона вірусної інфекції COVID-19 на території Семенівської сільської ради   скликати позачергове п'ятнадцяте засідання виконавчого комітету 11.11.2020 року  о 10 годині в приміщені клубу с.Великі Низгірці, вул.Центральна, 11.

I.На розгляд виконкому  внести наступне питання:

1. Про надання дозволу здобувачам освіти на відвідування закладів освіти під час «червоного» рівня епідемічної небезпеки

Доповідач: Сидорова Тетяна Василівна, в.о. начальника відділу освіти молоді та спорту, т.в.о. спеціаліста із захисту прав дітей

II.Секретарю сільської ради Гортовлюк О.М. опублікувати розпорядження на офіційному веб-сайті https://semenivsca-gromada.gov.ua/ Семенівської сільської ради та  повідомити членів виконавчого комітету  сільської ради, запросити керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Семенівської сільської ради.

III. Учасники засідання при перебуванні в приміщенні с.Великі Низгірці, вул.Центральна, 11  повинні дотримуватися міжособової дистанції та перебувати в засобах індивідуального захисту, зокрема респіратор або захисна маска.

VI. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою

Сільський голова:                   (підпис)                     Н.В.Семенюк